abac-logo.jpg

ABAC - pístové kompresory

již více než 10 000 000 vyrobených kompresorů

Společnost ABAC Aria Compressa reprezentuje historickou tradici výroby kompresorů a zařízení pro stlačený vzduch vyvážených z Itálie do celého světa. Firma byla založena v roce 1980, od doby svého vzniku vyrostla v dnešní silnou a dynamickou značku a nyní je firma ABAC součástí švédské nadnárodní společnosti ATLAS COPCO, největšího výrobce kompresorů na světě. Díky dlouhé tradici a renomé své značky si ABAC neustále posilňuje pozici jednoho z lídrů na světovém trhu v produkci a distribuci pístových kompresorů pro průmyslové, profesionální, řemeslnické a domácí používání.

abac-hero.jpg

Naslouchání potřeb zákazníků

Veškeré výrobní procesy jsou certifikovány, stroje jsou vyráběné za pomoci nejmodernějších technologií a pokročilé průmyslové automatizace a díky neustálým investicím do podpory výrobních procesů dochází neustále k vylepšování výroby a kvality strojů. Značka ABAC si vybudovala svojí pozici na trhu zejména díky schopnosti flexibilní reakce na požadavky trhu a zákazníků, spolehlivosti a efektivitě distributorů. „Naslouchání potřebám zákazníků“ bylo vždy prioritou firmy ABAC při realizaci obchodů. Výrobní program poskytuje odpovědi na rozdílné požadavky trhů a sumarizuje všechny technologie firmy ABAC na základě mnoha let zkušeností s pístovými kompresory.

Produkce firmy ABAC již dosáhla hodnoty více než 10 miliónů prodaných pístových kompresorů, které používají milióny řemeslníků a profesionálů na celém světě. Staňte se i Vy dalším z nich!

abac-kompresory.jpg

Kvalita a spolehlivost

U pístových kompresorů ABAC můžete vždy kalkulovat s kvalitními výrobky, které byly navrženy podle potřeb zákazníků:

  • řešení k okamžitému použití
  • vždy k dispozici
  • prvotřídní spolehlivost
  • vysoká životnost a skvělý výkon

 

 

 


mark-logo.jpg

MARK COMPRESSORS

spolehlivá technologie

Firma MARK patří mezi přední světové výrobce kompresorů a zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu. Firma sídlí v Brendole na severu Itálie, kde pracuje ve výrobním závodě více než 300 zaměstnanců. Roční produkce činí například u šroubových kompresorů několik tisíc kusů.

výrobce Mark

Výrobní program

Největší výhodou spolupráce s firmou MARK je jeden z nejširších distribučních programů v oblasti techniky stlačeného vzduchu. Mezi výrobky najdete zejména:

  • více než 300 modelů pístových kompresorů
  • šroubové kompresory s motory od 2,2 do 160 kW v různých kvalitativních provedeních
  • bezolejová řešení dodávky vzduchu - spirálové kompresory Ecolife a unikátní šroubové kompresory WIS
  • komplexní nabídku zařízení pro úpravu vzduchu

výrobce Mark

Moderní výrobky

Od roku 1998 je firma MARK členem skupiny Atlas Copco Group, největšího výrobce kompresorů na světě. Díky spolupráci s firmou Atlas Copco došlo v posledních letech ke značnému rozšíření portfolia výrobků značky MARK a zejména k modernizaci všech strojů z naší nabídky, takže většina kompresorů není na trhu déle než 3 roky!

výrobce Mark

Kvalita a spolehlivost

Hlavním krédem firmy MARK je spolehlivost výrobků, které se podřizuje vše od návrhu, přes konstrukci až po výrobu. Již od roku 1994 je společnost certifikována pod UNI EN ISO 9001 a je rovněž držitelem certifikátů splňujících nejnovější požadavky norem ISO 9001:2000 a ISO 14001.

výrobce Mark

Světová distribuční síť

Značku MARK naleznete v každé části světa a tak jak díky distribučním a importním firmám, tak díky sesterským společnostem. Prodejní síť je aktuálně tvořena více než 40 partnery. Firma VSK Profi, s.r.o. je od roku 2006 výhradním distributorem značky MARK pro území České republiky.