Pístové kompresory ABAC a MARK

Firmy Abac a Mark nabízej široký výběr z více než 300 modelů pístových kompresorů. Kvalitativně dodáváme kompresory určené pro hobby, poloprofesionální, profesionální a průmyslové aplikace.


Pístové hobby kompresory Base Line

ABAC Base Line

Určeno výhradně pro občasné používání v domácnostech a kutilství.

Hobby kompresory s přímým pohonem a s tlakem 8 a 10 bar.


Pístové kompresory Line

ABAC Line

Určeno zejména pro domácnosti, kutilství a občasné profesionální použití.

Poloprofesionální kompresory s přímým pohonem nebo přes řemenici. Jednostupňové kompresorové jednotky s jedním nebo se dvěma písty a s tlakem 8 nebo 10 bar.


Pístové mobilní kompresory Pro Line

ABAC Pro Line mobilní

Určeno pro profesionální dílenské provozy.

Mobilní profesionální kompresory s přímým pohonem nebo přes řemenici. Jednostupňové kompresorové jednotky s jedním nebo se dvěma písty a s tlakem 8 nebo 10 bar.

 


Pístové stacionární kompresory Pro Line

ABAC Pro Line stacionární

Určeno pro profesionální dílenské provozy.

Stacionární profesionální kompresory s přímým pohonem nebo přes řemenici. Jednostupňové kompresorové jednotky s jedním nebo se dvěma písty a s tlakem 8 nebo 10 bar.


Pístové kompresory Silent Line

ABAC Silent LINE A-RM

Určeno pro profesionální aplikace s menšími nároky na využívání stroje.

Miniaturní přenosné pístové kompresory určené jako malý zdroj vzduchu s perfektním odhlučněním. Základní úroveň hlučnosti v rozmezí 38-43 dB(A).


Pístové kompresory Silent Line

ABAC Silent LINE

Určeno pro profesionální dílenské provozy.

Profesionální odhlučněné kompresory s pohonem přes klínové řemeny. Jednostupňové nebo dvoustupňové kompresorové jednotky se dvěma písty a s tlakem 10 nebo 11 bar.


Pístové kompresory Silent Line

ABAC Silent SLN

Určeno pro profesionální dílenské provozy.

Profesionální odhlučněné pístové kompresory s pohonem přes klínové řemeny. Dvoustupňové kompresorové jednotky dodávané s tlakem 11 a 15 bar v provedení s ležatou nebo stojatou tlakovou nádobou.


Pístové stacionární kompresory Pro Line

ABAC servisní sady PK

Program ABAC pro údržbu pístových kompresorů.

Sady pro pravidelnou roční údržbu. V sadě naleznete vše, co potřebujete pro vykonání roční údržby kompresoru. Vše v kompletní sadě pod jedním objednacím číslem.


Průmyslové pístové kompresory

MARK RL, RH, RK

Určeno zejména pro nejnáročnější průmyslové provozy s nároky na dlouhou životnost stroje

200 typů kompresorů pro náročné průmyslové aplikace. Široký výběr z mnoha typů - stojaté, ležaté na vzdušníku, bez vzdušníku, odhlučněné, pojízdné, stacionární, jednoduché, tandemové.

Clean Air CLR

Určeno pro zubní lékaře, laboratoře, ordinace a mnohé další, pro které je hygienický a čistý vzduch nezbytný

Bezolejové kompresory CLR poskytují dodávku vysoce kvalitního stlačeného vzduchu pro náročné aplikace v širokém spektru medicinálních a laboratorních aplikací. Varianta kompresoru s instalovanou adsorpční sušičkou poskytuje suchý stlačený vzduch s úrovní rosného bodu až -40°C. Volitelný akustický kryt zajišťuje extrémně nízkou hlučnost. Vnitřní ošetření nádob epoxidovým nátěrem zvyšuje ochranu proti korozi, prodlužuje životnost a zajišťuje bezpečný provoz.

cnr-270.jpg

Clean Air CNR

Určeno pro průmyslové obory, jako jsou potravinářství, nápojový průmysl, elektronická a textilní výroba, nemohou riskovat jakoukoliv přítomnost oleje ve svých procesech.

Nová řada Clean Air CNR poskytuje 100% bezolejový vzduch pro mnoho průmyslových aplikací a je vybavená komponenty s prémiovou kvalitou pro náročný provoz. Díky chytrému designu, nízké spotřebě energie a minimálním požadavkům na údržbu jsou investice a enviromentální dopady stlačeny na minimum.

Pístové kompresory Engine Air

ABAC Engine Air

Určeno pro řemeslníky i stavebníky, kteří chtějí být zcela nezávislí na elektrické energii.

Kompresory poháněné benzínovými a dieslovými motory nezávislé na elektrickém proudu. Řada Engine Air nabízí mobilní kompresory, kompresory s rámem, stacionární kompresory a kompresory Bi Engine Air disponující elektrocentrálou se zásuvkou na napětí 230 V.